pretrhnutie puta prekliatia

Dátum: 15.08.2013 | Vložil: Helena

Prosím o modlitbu,aby už konečne bolo pretrhnuté puto prekliatia,ktoré proti mne vyslovili ženy,ktorým sa páčil môj manžel/ ja som o tom nevedela,otec nás držal prísne a mojím prvým chlapcom bol môj manžel/.Keď som s ním začala chodiť-po maturite-tieto dievčatá moje rovesníčky,pracovali na Pošte.Keď odišiel na dovolenku k mamke,dohodli sme sa,že si budeme písať listy.Vrátil sa z dovolenky o deň skôr,lebo nedostal odo mňa žiadnu odpoveď na jeho listy a ja zasa som bola smutná,lebo som od neho nedostala ani jeden list.Išiel na Poštu/v tom čase bol vojakom ZVS a chodil na Poštu pre balíky a listy pre Vojsko/a povedal dievčatám,ak tie listy nedostanem,že pôjde za vedúcim Pošty.Čuduj sa svete tieto listy som dostala hneď na druhý deň,ale v jednom liste mi poslal aj svoju fotografiu a tú som nedostala.Vtedy sme to nechali tak.Ale ako sa postupne náš vzťah začal meniť a to nie,že rok,dva,tri,ale vždy niečo pribudalo nepochopitelne a trvá do do dnes.Stojí nás to veľa modlitieb,úsilia to zmeniť a trápime sa s tým 46 rokov a vždy najaká ťažkosť pribúda,aby sme sa nenudili.Spolu máme 4 deti a 6 vnúčat.O tých ťažkostiach by sa dal napísať román,ale najviac trapenia je zameramé hlavne na mňa.Prosím Vás spomeňte si v modlitbách aj na mňa,aby sme spolu s manželom vytrvali do konca života.Pán nech Vám to tisíc krát vynahradí.Amen.

Pridať nový príspevok